Neohodnoceno

Vlasový a tělový šampon Vittore De Conti v lahvičce s dávkovací pumpičkou, 310 ml

Vlasový a tělový šampon Vittore De Conti ve velkém balení 310 ml s oblíbenou dávkovací pumpičkou. Přitažlivá vůně vás bude lákat do každodenní sprchy a vznešený vzhled balení dodá vaší koupelně pocit klidu, pohody a vznešenosti.

Skladem
Kód: ROPSVD-HBS310
Značka: Vittore de Conti
99 Kč
Kategorie: Kosmetika
balení: 310 ml
dávkovací systém: pumpička

Vlasový a tělový šampon profesionální značky Vittore De Conti, kterou jsme vyvinuli pro hotely a penziony vyšších kategorií.

Svým vzhledem navodí ve vaší koupelně nostalgii starých zámeckých časů. Do detailu vypilované logo si nezadá s erby věhlasných rodů. Zdařilá přitažlivá vůně vás už předem láká do každodenní sprchy. Kombinuje v sobě mohutný základ cedrového dřeva, zvýrazněný domácí malinou prolínající se s exotickou pačuli, to vše následováno jemným dozvukem jasmínu. Rozehraje ve vašich smyslech atmosféru dlouhých zámeckých chodeb ústících do rozlehlých zámeckých zahrad, poskytujících vítaný stín před úmorným letním vedrem, i komnat vonících pečlivě vybraným nábytkem z exotického dřeva a ožívajících s večerním soumrakem čilým společenským ruchem.

Velké balení 310 ml s oblíbenou dávkovací pumpičkou je připraveno na každodenní použití ve vaší koupelně. Volitelně lze lahvičku doplnit luxusním chromovým držákem pro upevnění na zeď vedle umyvadla či ve sprchovém koutu (není součástí produktu, lze dokoupit samostatně).