Vittore de Conti tekuté mýdlo v lahvičce s dávkovací pumpičkou 310 ml

Tekuté mýdlo profesionální značky Vittore de Conti ve velkém balení 310 ml s oblíbenou dávkovací pumpičkou. Zajímavá vůně a vznešený vzhled balení dodají i vaší koupelně nostalgii starých zámeckých časů.

Skladem
Kód: VDC-LS310
Značka: Vittore de Conti
139 Kč
Kategorie: Kosmetika
balení: 310 ml
dávkovací systém: pumpička

Tekuté mýdlo profesionální značky Vittore de Conti, kterou jsme vymysleli pro hotely a penziony vyšších kategorií.

Už svým vzhledem navodí ve vaší koupelně nostalgii starých zámeckých časů. Do detailu vypilované logo si nezadá s erby věhlasných rodů. Zdařilá vůně v sobě kombinuje mohutný základ cedrového dřeva, zvýrazněný domácí malinou prolínající se s exotickou pačuli, to vše následováno jemným dozvukem jasmínu. Rozehraje ve vašich smyslech atmosféru dlouhých zámeckých chodeb ústících do rozlehlých zámeckých zahrad, poskytujících vítaný stín před úmorným letním vedrem, i komnat vonících pečlivě vybraným nábytkem z exotického dřeva a ožívajících s večerním soumrakem čilým společenským ruchem.

Velké balení 310 ml s oblíbenou dávkovací pumpičkou je připraveno na každodenní použití ve vaší koupelně. Volitelně lze lahvičku doplnit luxusním chromovým držákem pro upevnění na zeď (není součástí produktu, lze dokoupit samostatně).