Neohodnoceno

Tělové mléko Vittore De Conti v tubičce, 9 x 40 ml

Tělové mléko Vittore De Conti v sadě obsahuje 9 kusů malých tubiček o objemu 40 ml, které dobře znáte z kvalitních českých i zahraničních hotelů a penzionů. Díky roztomile praktické velikosti se však šikovně hodí i do vašeho zavazadla na cesty či dodá atmosféru koupelně u vás doma.

Skladem
Kód: VDC-BL40N
Značka: Vittore de Conti
77 Kč
Kategorie: Tubičky

Tělové mléko Vittore De Conti v sadě s 9 kusy malých tubiček o objemu 40 ml, které dobře znáte z kvalitních hotelů a penzionů. Díky své roztomile praktické velikosti se však šikovně hodí i pro velkou spoustu dalších příležitostí :

  • do kabelky či tašky, pokud se nechystáte přespat zrovna dnes večer u sebe doma
  • na víkendové toulky přírodou, nemáte-li chuť a dostatek prostoru v zavazadle pro velká balení obyčejných drogistických potřeb
  • do kabinového zavazadla či brašny na služební cestu, eurovíkendový výlet či leteckou dovolenou
  • všude tam, kde šetříte drahocenný prostor v cestovním zavazadle

A nebo vás jen rozpustile miniaturní velikost tubiček Vittore De Conti osloví natolik, že zatoužíte s její pomocí dodat zajímavou atmosféru koupelně u vás doma a nenápadně tak naznačit vašim hostům, že život ve vaší domácnosti má nápad a vaše rodina umí vystoupit z bezmyšlenkovité každodenní šedi.

Kosmetiku Vittore De Conti jsme vymysleli pro cestovní tašky a hotelové pokoje zámeckého typu tak, aby dodala vašim cestám vznešenou atmosféru starých zámeckých časů. V základu ucítíte vůni cedrového dřeva, zvýrazněnou kombinací domácí svěží maliny míchající se s exotickou pačuli, následovaných jemným dozvukem jasmínu. Vše dohromady sladěno tak akorát, aby se po přivření očí kolem vás rázem rozprostřely důstojné kamenné zámecké chodby, skýtající vítané ochlazení svým hostům znaveným úmornou cestou v horkých letních dnech, i zámecké sály a komnaty, oplývající obdivuhodnými dřevěnými interiéry a ožívající se soumrakem hudbou a rušným společenským rejem.

Vaše pokožka dostane po dlouhé únavné cestě výjimečnou péči a hydrataci a vy vpravdě nevšední zážitek, který ostatně od svých cest očekáváte.

Obsah balení

  • 9 ks tělové mléko Vittore De Conti 40 ml