Neohodnoceno

Tělové mléko Vittore De Conti v sáčku, 310 ml

Kvalitní tělové mléko profesionální značky Vittore De Conti v sáčkovém balení o objemu 310 ml. Krásná, jemná vůně tohoto tělového mléka dodá vašemu tělu krásnou, hedvábnou pokožku.

Skladem
Kód: ROPSVD-BL310R
Značka: Vittore de Conti
68 Kč
Kategorie: Kosmetika
Objem balení: 310 ml
Druh balení: sáček

Kvalitní tělové mléko značky Vittore De Conti, které jsme pro vás vyvinuli s maximální péčí a s cílem dosáhnout vašeho plného uspokojení.

Už jen svým vzhledem navodí ve vaší koupelně nostalgii zámeckých časů. Do detailu vypilované logo si nezadá s erby věhlasných rodů. Zdařilá vůně v sobě kombinuje mohutný základ cedrového dřeva, zvýrazněný domácí malinou prolínající se s exotickou pačuli, to vše následováno jemným dozvukem jasmínu. Rozehraje ve vašich smyslech atmosféru dlouhých zámeckých chodeb ústících do rozlehlých zámeckých zahrad, poskytujících vítaný stín před úmorným letním vedrem, i komnat vonících pečlivě vybraným nábytkem z exotického dřeva a ožívajících s večerním soumrakem čilým společenským ruchem.

Balení v sáčku o objemu 310 ml je připraveno na jednorázové nebo postupné doplnění dávkovače s pumpičkou tak, aby byla stále plná.