Neohodnoceno

Tělové mléko Vittore De Conti v lahvičce s dávkovací pumičkou, 310 ml

Kvalitní tělové mléko profesionální značky Vittore De Conti ve velkém balení 310 ml s oblíbenou dávkovací pumpičkou. Krásná, jemná vůně a vznešený vzhled balení dodají vaší koupelně exklusivní vzhled a vašemu tělo krásnou, hedvábnou pokožku.

Skladem
Kód: ROPSVD-BL310
Značka: Vittore de Conti
109 Kč
Kategorie: Kosmetika

Kvalitní tělové mléko profesionální značky Vittore De Conti, kterou jsme vyvinuli pro hotely a penziony vyšších kategorií.

Už jen svým vzhledem navodí ve vaší koupelně nostalgii zámeckých časů. Do detailu vypilované logo si nezadá s erby věhlasných rodů. Zdařilá vůně v sobě kombinuje mohutný základ cedrového dřeva, zvýrazněný domácí malinou prolínající se s exotickou pačuli, to vše následováno jemným dozvukem jasmínu. Rozehraje ve vašich smyslech atmosféru dlouhých zámeckých chodeb ústících do rozlehlých zámeckých zahrad, poskytujících vítaný stín před úmorným letním vedrem, i komnat vonících pečlivě vybraným nábytkem z exotického dřeva a ožívajících s večerním soumrakem čilým společenským ruchem.

Velké balení 310 ml s oblíbenou dávkovací pumpičkou je připraveno na každodenní použití ve vaší koupelně. Volitelně lze lahvičku doplnit luxusním chromovým držákem pro upevnění na zeď (není součástí produktu, lze dokoupit samostatně).