Neohodnoceno

Tělové mléko Vittore De Conti v lahvičce, 9 x 35 ml

Tělové mléko Vittore De Conti v sadě obsahuje 9 kusů malých lahviček o objemu 35 ml, které dobře znáte z kvalitních českých i zahraničních hotelů a penzionů. Díky roztomile praktické velikosti se však také hodí i do vašeho zavazadla na cesty či nezaměnitelnou siluetou dodá atmosféru koupelně u vás doma.

Skladem
Kód: VDC-BL35N
Značka: Vittore de Conti
75 Kč
Kategorie: Lahvičky

Tělové mléko Vittore De Conti v sadě 9 kusů malých lahviček o objemu 35 ml, které dobře znáte z kvalitních hotelů a penzionů. Díky své roztomile praktické velikosti se však také hodí i pro velkou řádku dalších příležitostí :

  • do kabelky či tašky, pokud se zrovna nechystáte spát dnes večer u sebe doma
  • na víkendové toulky přírodou, nemáte-li chuť a dostatek prostoru v zavazadle pro velká balení obyčejných drogistických potřeb
  • do kabinového zavazadla či brašny na služební cestu, eurovíkendový výlet či leteckou dovolenou
  • všude tam, kde šetříte drahocenný prostor v cestovním zavazadle

A nebo vás jen nezaměnitelná barokní silueta kosmetiky Vittore De Conti osloví natolik, že zatoužíte s její pomocí dodat zajímavou atmosféru koupelně u vás doma a nenápadně tak naznačit vašim hostům, že život ve vaší domácnosti má nápad a vaše rodina umí vystoupit z bezmyšlenkovité každodenní šedi.

Kosmetiku Vittore De Conti jsme vymysleli pro cestovní tašky a hotelové pokoje zámeckého typu tak, aby dodala vašim cestám vznešenou atmosféru starých zámeckých časů. V základu ucítíte vůni cedrového dřeva, zvýrazněnou kombinací domácí svěží maliny míchající se s exotickou pačuli, následovaných jemným dozvukem jasmínu. Vše dohromady sladěno tak akorát, aby se po přivření očí kolem vás rázem rozprostřely důstojné kamenné zámecké chodby, skýtající vítané ochlazení svým hostům znaveným úmornou cestou v horkých letních dnech, i zámecké sály a komnaty, oplývající obdivuhodnými dřevěnými interiéry a ožívající se soumrakem hudbou a rušným společenským rejem.

Vaše pokožka dostane po dlouhé únavné cestě výjimečnou péči a hydrataci a vy vpravdě nevšední zážitek, který ostatně od svých cest očekáváte. Lákavé balení v oblíbených malých lahvičkách, charakteristických pro hotely a penziony vyšších kategorií, najde stejně dobře uplatnění v tašce, batohu či kufru cestujícím přes rentgen na mezinárodním letišti či toulajícím se křížem krážem po našich městech, venkovu a horách.