Neohodnoceno

Tekuté mýdlo Vittore De Conti v lahvičce s dávkovací pumpičkou, 310 ml

Kvalitní tekuté mýdlo profesionální značky Vittore De Conti ve velkém balení 310 ml s oblíbenou dávkovací pumpičkou. Krásná, jemná vůně a vznešený vzhled balení dodají vaší koupelně exklusivní vzhled.

Skladem
Kód: VDC-LS310
Značka: Vittore de Conti
99 Kč
Kategorie: Kosmetika
balení: 310 ml
dávkovací systém: pumpička

Kvalitní tekuté mýdlo profesionální značky Vittore De Conti, kterou jsme vyvinuli pro hotely a penziony vyšších kategorií.

Už jen svým vzhledem navodí ve vaší koupelně nostalgii zámeckých časů. Do detailu vypilované logo si nezadá s erby věhlasných rodů. Zdařilá vůně v sobě kombinuje mohutný základ cedrového dřeva, zvýrazněný domácí malinou prolínající se s exotickou pačuli, to vše následováno jemným dozvukem jasmínu. Rozehraje ve vašich smyslech atmosféru dlouhých zámeckých chodeb ústících do rozlehlých zámeckých zahrad, poskytujících vítaný stín před úmorným letním vedrem, i komnat vonících pečlivě vybraným nábytkem z exotického dřeva a ožívajících s večerním soumrakem čilým společenským ruchem.

Velké balení 310 ml s oblíbenou dávkovací pumpičkou je připraveno na každodenní použití ve vaší koupelně. Volitelně lze lahvičku doplnit luxusním chromovým držákem pro upevnění na zeď (není součástí produktu, lze dokoupit samostatně).