Neohodnoceno

Sprchový gel Vittore De Conti v lahvičce, 9 x 35 ml

Sprchový gel Vittore De Conti v sadě obsahuje 9 kusů cestovních lahviček o objemu 35 ml, které dobře znáte z lepších hotelů a penzionů. Díky roztomile praktické velikosti se však šikovně hodí i do vašeho zavazadla na cesty či nezaměnitelnou barokní siluetou dodá atmosféru koupelně u vás doma.

Skladem
Kód: VDC-BSG35N
Značka: Vittore de Conti
69 Kč
Kategorie: Lahvičky

Sprchový gel Vittore De Conti v sadě 9 kusů lahviček o objemu 35 ml, které dobře znáte z kvalitních českých i zahraničních hotelů a penzionů. Díky své roztomile praktické velikosti se velmi dobře hodí i pro velkou spoustu dalších příležitostí :

  • do kabelky či tašky, pokud se nechystáte přespat zrovna dnes večer u sebe doma
  • na víkendové toulky přírodou, nemáte-li chuť a dostatek prostoru v zavazadle pro velká balení obyčejných drogistických potřeb
  • do kabinového zavazadla či brašny na služební cestu, eurovíkendový výlet či leteckou dovolenou
  • všude tam, kde šetříte drahocenný prostor v cestovním zavazadle

A nebo vás jen nezaměnitelná silueta minikosmetiky Vittore De Conti osloví natolik, že zatoužíte s její pomocí dodat zajímavou atmosféru koupelně u vás doma a nenápadně tak naznačit vašim hostům, že život ve vaší domácnosti má nápad a vaše rodina umí vystoupit z bezmyšlenkovité každodenní šedi.

Minikosmetiku Vittore De Conti jsme vymysleli pro cestovní tašky a hotelové pokoje tak, aby dodala vašim cestám vznešenou atmosféru. V základu ucítíte vůni cedrového dřeva, zvýrazněnou kombinací domácí svěží maliny míchající se s exotickou pačuli, následovaných jemným dozvukem jasmínu. Vše dohromady sladěno tak akorát, aby se po přivření očí kolem vás rázem rozprostřely důstojné kamenné zámecké chodby, skýtající vítané ochlazení svým hostům znaveným úmornou cestou v horkých letních dnech, i zámecké sály a komnaty, oplývající obdivuhodnými dřevěnými interiéry a ožívající se soumrakem hudbou a rušným společenským rejem.

Vaše pokožka dostane po dlouhé únavné cestě výjimečnou péči a hydrataci a vy vpravdě nevšední zážitek, který ostatně od svých cest očekáváte.