Neohodnoceno

Kosmetická sada Vittore De Conti v tubičce, 9 x 40 ml

Výběr kosmetiky Vittore De Conti obsahuje: 3 x vlasový a tělový šampon, 3 x kondicionér a 3 x tělové mléko v 9 kusech tubiček o objemu 40 ml, které můžete znát z kvalitních českých i zahraničních hotelů a penzionů. Díky své praktické velikosti se velmi dobře hodí i do zavazadel na cesty, do kabelky, batohu atd. Tato kosmetika se tak stane vašim velmi dobrým pomocníkem na cestách, v práci, doma nebo při vašich sportovních aktivitách.

Skladem
Kód: VDC-SPS360
Značka: Vittore de Conti
75 Kč
Kategorie: Kosmetika

Sada se zajímavým výběrem kosmetiky Vittore De Conti. Obsahuje 3 x vlasový a tělový šampon, 3 x kondicionér a 3 x tělové mléko v 9 ks malých cestovních tubiček o objemu 40 ml, které dobře znáte z lepších hotelů a penzionů. Díky své roztomile praktické velikosti se však šikovně hodí i pro velkou spoustu dalších příležitostí :

  • do kabelky či tašky, pokud se nechystáte přespat zrovna dnes večer u sebe doma
  • na víkendové toulky přírodou, nemáte-li chuť a dostatek prostoru v zavazadle pro velká balení obyčejných drogistických potřeb
  • do kabinového zavazadla či brašny na služební cestu, eurovíkendový výlet či leteckou dovolenou
  • všude tam, kde šetříte drahocenný prostor v cestovním zavazadle

A nebo vás jen rozpustile miniaturní velikost tubiček Vittore De Conti osloví natolik, že zatoužíte s její pomocí dodat zajímavou atmosféru koupelně u vás doma a nenápadně tak naznačit vašim hostům, že život ve vaší domácnosti má nápad a vaše rodina umí vystoupit z bezmyšlenkovité každodenní šedi.

Minikosmetiku Vittore De Conti jsme vyvinuli pro cestovní tašky a hotelové pokoje tak, aby dodala vašim cestám klid a pocit jistoty a bezpečí. V základu ucítíte vůni cedrového dřeva, zvýrazněnou kombinací domácí svěží maliny míchající se s exotickou pačuli, následovaných jemným dozvukem jasmínu. Vše dohromady sladěno tak akorát, aby se po přivření očí kolem vás rázem rozprostřely důstojné kamenné zámecké chodby, skýtající vítané ochlazení svým hostům znaveným úmornou cestou v horkých letních dnech, i zámecké sály a komnaty, oplývající obdivuhodnými dřevěnými interiéry a ožívající se soumrakem hudbou a rušným společenským rejem.

Vaše pokožka dostane po dlouhé únavné cestě výjimečnou péči a hydrataci a vy vpravdě nevšední zážitek, který ostatně od svých cest očekáváte.

Obsah balení

  • 3 ks vlasový a tělový šampon Vittore De Conti 40 ml
  • 3 ks vlasový kondicionér Vittore De Conti 40 ml
  • 3 ks tělové mléko Vittore De Conti 40 ml