Neohodnoceno

Kosmetická sada Vittore De Conti, 9 x 35 ml

Výběr kosmetiky Vittore De Conti obsahuje: 3 x vlasový a tělový šampon, 3 x kondicionér a 3 x tělové mléko, a to v 9 kusech cestovních lahviček o objemu 35 ml, které dobře znáte z kvalitních českých i zahraničních hotelů a penzionů. Díky roztomile praktické velikosti se však také hodí i do vašeho zavazadla na cesty nebo ke každodennímu použití ať už jste kdekoliv. Vysokou kvalitu této kosmetiky si tak můžete užít kdekoliv - doma, v práci, na cestách, na dovolené i při sportovních aktivitách.

Skladem
Kód: VDC-SPS315
Značka: Vittore de Conti
69 Kč
Kategorie: Lahvičky

Sada se zajímavým výběrem kosmetiky Vittore de Conti. Obsahuje 3 x vlasový a tělový šampon, 3 x kondicionér a 3 x tělové mléko v malých cestovních lahvičkách o objemu 35 ml, které dobře znáte z lepších hotelů a penzionů. Díky své roztomile praktické velikosti se však šikovně hodí i pro velkou spoustu dalších příležitostí :

  • do kabelky či tašky, pokud se nechystáte přespat zrovna dnes večer u sebe doma
  • na víkendové toulky přírodou, nemáte-li chuť a dostatek prostoru v zavazadle pro velká balení obyčejných drogistických potřeb
  • do kabinového zavazadla či brašny na služební cestu, eurovíkendový výlet či leteckou dovolenou
  • všude tam, kde šetříte drahocenný prostor v cestovním zavazadle

A nebo vás jen nezaměnitelná barokní silueta minikosmetiky Vittore de Conti osloví natolik, že zatoužíte s její pomocí dodat zajímavou atmosféru koupelně u vás doma a nenápadně tak naznačit vašim hostům, že život ve vaší domácnosti má nápad a vaše rodina umí vystoupit z bezmyšlenkovité každodenní šedi.

Minikosmetiku Vittore de Conti jsme vymysleli pro cestovní tašky a hotelové pokoje zámeckého typu tak, aby dodala vašim cestám vznešenou atmosféru starých zámeckých časů. V základu ucítíte vůni cedrového dřeva, zvýrazněnou kombinací domácí svěží maliny míchající se s exotickou pačuli, následovaných jemným dozvukem jasmínu. Vše dohromady sladěno tak akorát, aby se po přivření očí kolem vás rázem rozprostřely důstojné kamenné zámecké chodby, skýtající vítané ochlazení svým hostům znaveným úmornou cestou v horkých letních dnech, i zámecké sály a komnaty, oplývající obdivuhodnými dřevěnými interiéry a ožívající se soumrakem hudbou a rušným společenským rejem.

Vaše pokožka dostane po dlouhé únavné cestě výjimečnou péči a hydrataci a vy vpravdě nevšední zážitek, který ostatně od svých cest očekáváte.

Obsah balení

  • 3 ks vlasový a tělový šampon Vittore de Conti 35 ml
  • 3 ks vlasový kondicionér Vittore de Conti 35 ml
  • 3 ks tělové mléko Vittore de Conti 35 ml